اگرچه هنوز آیفون‌های 12 اپل رونمایی نشده است اما حالا شاهد افشای اطلاعاتی درباره آیفون‌های 13 و آیفون SE 3 هستیم.مدت‌هاست که در انتظار معرفی آیفون‌های 12 هستیم با این حال هنوز هم این گوشی‌ها رونمایی نشده‌اند اما حالا اخباری درباره‌ی گوشی‌های نسل بعدی آیفون یعنی آیفون 13 به گوش می‌رسد. گذشته از آیفون 13، اطلاعات و شایعاتی درباره آیفون SE 3 هم منتشر شده است که مرور آن‌ها خالی از لطف نیست. با نوید بررسی همراه باشید تا هر آنچه در این خصوص میدانیم را با شما به اشتراک بگذاریم.

آیفون 13

بنا به اطلاعاتی که منتشر شده است اپل تصمیم دارد تا از نمایشگر ProMotion در آیفون 13 استفاده کند و نمایشگر این گوشی را به رفرش ریت 120 هرتزی مجهز کند. البته به نظر می‌رسد که این رفرش ریت با توجه به محتوایی که در حال نمایش است، قابل تغییر و تطبیق است.یکی از تغییراتی که در آیفون 13 شاهد خواهیم بود، یکپارچه شدن سنسور تشخیص لمس با خود نمایشگر OLED است که باعث کاهش ضخامت و هزینه ساخت نمایشگر می‌شود.مدل‌های آیفون 13 به صورت دقیق مشخص نشده اما به نظر می‌رسد که شاهد مدل استاندارد آیفون 13، مدل مینی و مدل پرو این گوشی‌ها باشیم. گفته می‌شود که آیفون 13 و آیفون 13 مینی از دوربین‌های آیفون 12 پرو مکس بهره ببرند اما آیفون 13 پرو به سنسورهای دوربین بزرگ‌تری مجهز شوند. این کار باعث افزایش کیفیت عکس‌های ثبت شده با دوربین آیفون 13 پرو خواهد شد.

آیفون SE 3

علاوه بر آیفون 13، اخیرا شایعاتی درباره‌ی آیفون SE 3 هم منتشر شده است. درواقع گفته می‌شود که برخلاف انتظارمان، نسل جدید آیفون SE در سال 2021 معرفی نخواهد شد و در سال 2022 شاهد معرفی این گوشی با تکنولوژی 5G خواهیم بود. بنا به شایعات به نظر می‌رسد که این گوشی به نمایشگری بزرگ‌تر از نمایشگر آیفون SE 2020 مجهز شود و شاهد به کارگیری نمایشگر 6.06 اینچی در این گوشی باشیم. همچنین انتظار داریم که آیفون SE 3 به دوربین اصلی دوگانه مجهز شود.

این بررسی را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *