زندگی در فضاهای کوچک مشکلات خاص خود را داشته و دارد. به همین دلیل باید از محصولاتی استفاده کرد که علاوه بر فراهم کردن نیازهای ما استفاده چند کاربره هم داشته باشند. یکی از این محصولات، مبل تختخواب شو است که در انواع تک نفره و دو نفره در بازار یافت می‌شود.

مبل‌های تخت خواب شو از محصولات دکوراتیو خانه هستند و به شکلی هستند که هر زمان که نیاز به استراحت و دراز کشیدن داشتید به راحتی می‌توانید آنها را در فضای کوچکی به شکل تخت درآورده و هر زمان که نیازی به آنها نبود به عنوان مبل از آنها استفاده کنید. نوع دیگری از این مبل‌ها که با عنوان کاناپه تخت خواب شو شناخته می‌شوند هم وجود دارند که نسبت به مبل طراحی به‌روز و جدیدتری دارند.

خرید 10 تا از بهترین مبل تختخواب شو یک نفره و دو نفره ارزان

در این مقاله به راهنمای خرید مبل و کاناپه تختخواب شو جدید و ارزان خواهیم پرداخت و مدل‌های مختلفی از آنها را همراه با لینک خرید به شما معرفی کنیم. این نوع کاناپه‌ها دارای رنگبندی و طرح‌های مختلفی هشتند. بعضی از آنها دارای تشک مخصوص خواب هستند که به صورت سه تکه روی آن قرار گرفته است. برخی دیگر نیز فاقد تشک هستند که باید خودتان از تشک مخصوص روی آنها استفاده کنید.

مبل تخت خوابشو یک نفره برای قسمت نشیمن، پذیرایی و قسمت تلویزیون مناسب است، به دلیل ظریف بودن قسمت پشتی و طراحی آن، برای استفاده در دفاتر و به ویژه هتل‌ها گزینه بسیار مناسبی است. می‌توان به عنوان تخت یک نفره نیز از این محصول استفاده نمود، در نتیجه گزینه مناسبی برای منازل کوچک نیز هست. در تشک این کالا ، فوم پلی وارتان به کار رفته است که برای خواب و نشیمن مناسب است. همچنین بالش خواب استفاده شده از جنس لایکو درجه یک می باشد.

پارچه به کار رفته در این محصول دارای کیفیت بالا است که قابلیت شستشو را هم دارد. روکش این محصول قابلیت شستشو و تعویض دارد و به راحتی میتوان رنگ و طرح این محصول را با تعویض روکش مرتبط با دیزاین جدید تغییر داد. وزن این محصول 40 کیلو گرم بوده که به راحتی می توان آن را جابجا کرد. جنس لایه میانی از فوم میباشد و جنس روکش پارچه از مازراتی است در حالت تخت دارای عرض 100 . ارتفاع 60 و طول 2 متر و 5 سانتی متر میباشد

این مدل دارای عرض تشک 140 سانتی متر بوده و پشتی آن دارای شش حالت در زوایای مختلف می باشد که به حالتهای مختلف ریلکس تبدیل می شود. در حالت تخت پایه های کفی و پشتی روی زمین قرار میگیرند. شرکت آرا سوفا یکی از بزرگترین و متنوع ترین تولید کننده مبلمان مدرن و تختخواب شو با سابقه 16 ساله می باشد. کلاف مبل از جنس فلز سبک صنعتی بوده و بسیار مقاوم و در عین حال سبک می باشد.

یش از 60 درصد از تولیدات این کارخانه به کمک ماشین آلات تمام اتوماتیک و مدرن اروپایی تولید می شوند. رنگ کوره ای الکترواستاتیک کلاف محصولات سبب یکنواختی رنگ و عدم زنگ زدگی در شرایط جوی نامناسب می باشد. تشک کف نشیمن طبی با دانسیته بالا بوده که مبل را برای سالهای سال در حالت اولیه نگه میدارد.

مبل تخت خوابشو دو نفره آیسان مدل لاویز دارای ضمانت نامه 6 ماهه گالری آیسان و هلوگرام معتبر گروه تولیدی آیسان بوده که در رنگ ثابت دسته و پشتی مبل و تنوع رنگی در قسمت نشیمن گاه و تکیه گاه به انتخاب و سلیقه مشتری عرضه می شود. این مبل برای قسمت نشیمن، پذیرایی و قسمت تلویزیون خانه شما گزینه مناسبی بوده و همچنین به دلیل ظریف بودن قسمت پشتی و به طور کلی طراحی آن، برای دفاتر و به ویژه هتل‌ها نیز می توان از آن استفاده کرد.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان قابلیت استفاده همزمان به عنوان مبل و تختخواب را نام برد که در مقابل محصولات مشابه یک مزیت به حساب می آید به این صورت که یک نفر میتواند به عنوان مبل و نفر دیگر به عنوان تخت از این محصول استفاده کند، در نتیجه گزینه مناسبی برای منازل کوچک نیز می باشد. در تشک این کالا فوم به کار رفته است که برای خواب و نشیمن مناسب است.

بالش خواب استفاده شده از جنس مرغوب درجه یک است. پارچه به کار برده شده در این محصول نیز دارای کیفیت مناسب و بالایی بوده و با وزن مناسب 65 کیلو گرم به راحتی می توان آن را جابجا کرد. جنس لایه میانی نیز از فوم می باشد. ابعاد این محصول در حالت تخت شامل عرض 185 . ارتفاع 60 و طول 210 سانتی متر می باشد در ضمن دسته و قسمت پشتی این محصول دارای روکش چرمی بوده که در تمامی محصولات ثابت و به رنگ قهوه ای تیره(سوخته) می باشد و رنگ بندی محصول فقط در قسمت نشیمن گاه و تکیه گاه قابل انتخاب است.

مبل تخت خوابشو دو نفره اسپرت آیسان مدل ساحل همراه با ضمانت نامه 6 ماهه آیسان و هلوگرام معتبر گروه تولیدی آیسان عرضه می شود که در دو رنگ آبی(تمام آبی به همراه دو عدد کوسن زرد خردلی) و صورتی تیره( زیره کرم و دو عدد کوسن کرم) قابل انخاب است. این محصول مناسب برای قسمت نشیمن، پذیرایی و قسمت تلویزیون است، همچنین به دلیل ظریف بودن قسمت پشتی و به طور کلی طراحی آن، برای دفاتر و به ویژه هتل‌ها گزینه مناسبی می باشد.

این محصول را می توان با فشار وارد کردن قسمت پشتی به سمت نشیمن گاه به عنوان تخت دو نفره نیز استفاده نمود، در نتیجه گزینه مناسبی برای منازل کوچک نیز هست. در تشک این کالا فوم پلی وارتان ابه کار رفته است که برای خواب و نشیمن مناسب است.

پارچه به کار برده شده در این محصول دارای کیفیت مناسب و بالایی است با وزن مناسب 55 کیلو گرم که به راحتی می توان آن را جابجا کرد جنس لایه میانی از فوم می باشد و جنس روکش پارچه از مازراتی است در حالت تخت دارای عرض 185 . ارتفاع 50 و طول 125 سانتی متر میباشد.

مبل تخت خوابشو دو نفره آیسان مدل ساپنا با ضمانت نامه 6 ماهه و هلوگرام معتبر گروه تولیدی آیسان برای قسمت نشیمن، پذیرایی و قسمت تلویزیون گزینه مناسبی است، همچنین به دلیل ظریف بودن قسمت پشتی و به طور کلی طراحی آن، برای دفاتر و به ویژه هتل‌ها نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

این محصول امکان تبدیل به تخت دو نفره را نیز دارد، پس گزینه مناسبی برای منازل کوچک نیز هست. در تشک این کالا از فوم پلی وارتان استفاده شده است که مناسب برای خواب و نشیمن است. بالش خواب استفاده شده از جنس لایکو درجه یک بوده و پارچه به کار برده شده در این محصول دارای کیفیت بالا است که قابلیت شستشو را نیز دارد.

روکش این محصول قابل شستشو و تعویض بوده و به راحتی میتوان رنگ این محصول را با تعویض روکش به رنگ دلخواه دیگری تغییر داد. با وزن مناسب 45 کیلوگرم که به راحتی می توان آن را جابجا کرد. جنس لایه میانی از فوم و روکش پارچه از مازراتی است. ابعاد این محصول در حالت تخت دارای عرض 165 و ارتفاع 60 سانتی متر و طول 2 متر میباشد

از مبل تخت خوابشو دو نفره می توان در قسمت نشیمن، پذیرایی و قسمت تلویزیون استفاده کرد، همچنین به دلیل ظریف بودن کلی طراحی آن، برای دفاتر و به ویژه هتل‌ها گزینه مناسبی است. از این محصول قابلیت تبدیل به تخت دو نفره را دارد، در نتیجه گزینه مناسبی برای منازل کوچک نیز هست.

جنس تشک این محصول از فوم پلی وارتان است که مناسب برای خواب و نشیمن می باشد. بالش خواب استفاده شده از جنس لایکو درجه یک است. با وزن مناسب 65 کیلوگرم به راحتی می توان آن را جابجا کرد و جنس لایه میانی از فوم می باشد. در حالت تخت دارای عرض 170 و ارتفاع 65 سانتی متر و طول 2 متر میباشد

مبل تختخواب شو مدل v23M یکی از کاربردی ترین محصولات تولیدی شرکت آرا سوفا بوده که دارای نشیمن بزرگ با ابعاد 140 سانتیمتر و عمق 85 می باشد در حالت تختخواب دارای طولی حدود 190 سانتیمتر می باشد و دارای دو کوسن برای استراحت است.

طراحی این مبل به گونه ای است که به راحتی تبدیل به تختخواب می شود و تمامی اجزا به یکدیگر متصل می باشند. در موقع خواب بر روی این مبل احساس ناراحتی به انسان دست نمی دهد چون که کفی مبل کاملا طبی از جنس یورتان بوده و در زیر مبل چندین لایه وجود دارد و در نهایت اسکلت مبل کاملا فلزی می باشد که دارای دوام بسیار بالایی است.

کارخانه آرا سوفا یکی از بزرگترین تولید کننده مبلمان مدرن و تختخوابشو در کشور می باشد که سابقه 16 سال تولید مستمر محصولات مدرن، منجر به دریافت جوایز و تندیس های پیاپی در سطح کشور گردیده و بخشی از محصولات نیز در سایر کشورهای همسایه به فروش می رسند. بیش از 60 درصد تولیدات در این کارخانه توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک و مدرن اروپایی تولید و مواد اولیه از معتبرترین تولید کنندگان داخل کشور تامین می شود.

کاناپه تختخوابشو مدل B18 را می توان یکی از پرفروشترین و پرکاربردترین مدل های تولیدی این شرکت دانست که دارای نشیمن بزرگ 4 نفره به طول 190 و همچنین فضای خواب با عرض 105 سانتیمتر می باشد. همچنین این کاناپه دارای ست و نیم ست نیز می باشد . در زیر کاناپه فضای بسیار بزرگی درنظر گرفته شده است که قابل استفاده برای قرار دادن پتو ، تشک و سایر لوازم و وسایل می باشد.

استحکام این کاناپه به دلیل استفاده از اسکلت فلزی بسیار زیاد بوده و همچنین جنس کفی نشیمن از جنس های مورد استفاده در تشک های طبی می باشد که دارای طول عمر بسیار بالایی است.دوخت های زیبای روی مبل توسط دستگاه سی ان سی آلمانی تمام اتوماتیک انجام شده است که نمای زیبایی به کار داده است. در زیر تشک نشیمن فضای باکس بزرگی تعبیه شده است که به عنوان کمد جهت قراردادن وسایل خواب و … می باشد. این سبک از کاناپه به راحتی تبدیل به مبل و تخت می شود.

این مقاله در حال کامل شدن است...

در تولید مبل تختخواب شو d11 از تخت طبی با دانسیته بالا استفاده شده است. با طراحی خاص این مبل با چرخش دسته ها و تغییر زاویه های دسته ، تبدیل به تختخواب و حالت ریلکس می شود. همچنین دسته های این مدل دارای مکانیزم شش حالته می باشد که در عین زیبایی و حالت اسپرت محصول یکی از بهترین مدل های راحت جلوی تلویزیون می باشد.

نشیمن این مبل در حالت اولیه دو نفره است ولی با قرارگیری روی حالتهای مختلف دسته، شخص می تواند تکیه به هر کدام از دسته ها داده و طرف دیگر دسته به حالت تخت باشد تا پا روی آن قرار گیرد همچنین مکانیزم و برخی قطعاتی که جهت ساخت این مبل استفاده شده از معتبر ترین برندهای کشور ترکیه می باشد. آرا سوفا یکی از بزرگترین و متنوع ترین تولید کننده مبلمان مدرن و تختخواب شو با سابقه 16 ساله می باشد.

امیدواریم در این بررسی توانسته باشیم بهترین محصول را با توجه به سلیقه شما را معرفی کنیم. ما همیشه مشتاق شنیدن نظرات شما در قسمت دیدگاه هستیم. با معرفی ما به دوستان خود ما را حمایت کنید.

این بررسی را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *