40% تخفیف فرادرس

با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف دوره‌های آموزشی فرادرس بهره‌مند می‌شوید. این کد تخفیف، محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد سفارش را دارد. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی “ورود به سایت” کلیک نمایید.

کد تخفیف: BHN98

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

20 هزار تومان تخفیف اکالا

با وارد کردن کد تخفیف از 20 هزار تومان تخفیف سوپر مارکت اینترنتی اکالا برای خریدهای بالای 100 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. این تخفیف فقط برای 200 نفر اول قابل استفاده است. برای ورود به وبسایت اکالا بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: Madar

50% تخفیف سرویس‌های قالیشویی و مبل شویی استادکار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %50 تخفیف سرویس‌های قالیشویی و مبل شویی استادکار با سقف تخفیف 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

کد تخفیف: repair99ost

بسته هدیه اینترنت یا بسته مکالمه رایتل

در جمعه آخر هر ماه با شماره‌گیری کد دستوری #20* با موبایل خود یا از طریق اپلیکیشن رایتل من با مراجعه به قسمت بسته هدیه شما، یک بسته اینترنت تا 30 گیگابایت اینترنت و یا یک بسته مکالمه جذاب بطور تصادفی هدیه بگیرید. امکان فعال‌سازی بسته هدیه فقط یک‌بار در آخرین جمعه ماه امکان‌پذیر است. لازم به ذکر است، مهلت فعال‌سازی بسته هدیه از بامداد روز جمعه (ساعت 00:00) تا ساعت 23:59 همان روز است و پس از آن امکان فعال‌سازی بسته هدیه وجود نخواهد داشت. این هدایا به صورت تصادفی اختصاص داده می‌شود و مهلت استفاده از بسته، 24 ساعت پس از فعال‌سازی است. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت رایتل بر روی “ورود به سایت” کلیک نمایید.

کد تخفیف: #20*

15% تخفیف محصولات زنانه دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %15 تخفیف محصولات زنانه فروشگاه مد و پوشاک دیجی استایل با سقف تخفیف 75 هزار تومان برای خریدهای بالای 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات زنانه در وبسایت دیجی استایل بر روی “ورود به سایت” کلیک نمایید.

کد تخفیف: Mellatclub-madar

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

لیست سینماهای نیم بها در سینما تیکت

با توجه به افزایش قیمت بلیت سینماها، تعدادی از سینماهای کشور تصمیم گرفتند علاوه بر روزهای سه شنبه، روزها و ساعات دیگری در هفته را نیز به صورت نیم بها خدمات ارائه کنند. برای مشاهده لیست سینماهای نیم بها در روزها و ساعت‌های مختلف هفته در سایت سینما تیکت بر روی “ورود به سایت” کلیک نمایید.

35% تخفیف کتاب‌های گاج مارکت

با وارد کردن کد تخفیف بالا مس تواتیذ از %35 تخفیف کتاب‌های گاج مارکت استفاده کنید. توجه کنید که کد تخفیف تنها بر روی کتاب‌های انتشارات گاج فعال و در اپلیکیشن گاج مارکت فعال نمی‌باشد. برای ورود به وبسایت گاج مارکت بر روی “ورود به سایت” کلیک نمایید.

کد تخفیف: 48999440

8 هزار تومان تخفیف اولین سفر اسنپ

با وارد کردن کد تخفیف بالا می توانید از 8 هزار تومان تخفیف اولین سفر در تمامی شهرهای تحت پوشش تاکسی اینترنتی اسنپ استفاده کنید. برای دانلود و نصب اپلیکیشن اسنپ بر روی “ورود به سایت” کلیک کنید.

کد تخفیف: MPN21-CP8TH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *